Суть стратегії Martingale полягає в тому, що “якщо ви програєте, подвоєння своєї ставки”. Це означає, що ви повинні почати свої ставки з невеликою кількістю. Якщо ви втрачаєте подвійну суму і продовжуєте робити це, поки не виграєте. Якщо ви виграєте, почніть знову з невеликої суми. Ваша виграш покриє вашу втрату та залишить вам ще одну початкову суму ставок, яку ви можете використати, щоб запустити цикл знову.

європейська рулетка безкоштовно

Зapaз cклaднo з’яcувaти, кoли caмe з’явилacя ця aзapтнa гpa. Пpoтe в нeї вжe aктивнo гpaли в пізньoму Cepeдньoвіччі. Тa вepcія, яку ви знaєтe, відчутнo відpізняєтьcя від пoчaткoвoї. Poзквіт poзвaги пpипaв нa чacи пpaвління кapдинaлa Мaзapіні, a піcля йoгo cмepті клубaм зaбopoнили хoкa (тaк її тoді нaзивaли) під cтpaхoм пoзбaвлeння життя. Aлe чacи змінювaлиcя, й aзapт пocів пoчecнe міcцe в дoзвіллі будь-яких вepcтв нaceлeння.

Часто Задавані Питання

Відрізняється наявністю швидкісної рулетки, прогресивного джекпоту та інших незвичайних функцій. Професійні геймери з великим ігровим досвідом рекомендують зупинити свій вибір на європейській рулетці. Все тому, що тут є лише один нульовий сектор. У свою чергу американська версія має таких 2.

Популярні Варіації Гри В Рулетку

Якщо гравець не хоче ризикувати, то ставки на шанси підійдуть йому якнайкраще. На відповідну кількість додаткову інформацію секторів поділено колесо. Осередки пофарбовані в чорний та червоний колір, нульові сектори – зелені.

×