В даному випадку система використовує публічну інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців. На цій сторінці сформовано необхідну інформацію про підприємство “ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ””, яка була записана в Українські відкриті державні відомості. Офіційна інформація допоможе вам провести правильный аналіз компанії або ФОП та дізнатися його для подальшої співпраці або вкладення коштів і часу.

асоціація підприємців

Компанія РОКИТНІВСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ зареєстрована за юридичною адресою Україна, 34200, Рівненська обл., Рокитнівський р-н, селище міського типу Рокитне, ВУЛ. Керівником компанії є Кушнір Микола Захарович. Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Результат – система формує зведене судове досьє на компанію, яке дозволяє за лічені хвилини проаналізувати судові документи в яких згадується компанія, навіть якщо їх 1000 та зрозуміти їх суть або виявити ймовірні ризики. Досвід від успішних Отримання практичних знань та досвіду від успішних підприємців України та світу, що стане поштовхом для розвитку бізнесу. Асоціація власників малого та середнього бізнесу запускає проєкт «Бути підприємцемпочесно».

Бізнес Клуб “інлідер”

У реєстрі фіксуються перевірки, починаючи з 2018р. Керівництву області презентували elslots казино проєкт Закону 5473. Реалізація товарів/послуг у зв’язку з пандемією Сovid-19…

Первинна Профспілкова Організація Ринку “колос”, Профспілка Працівників Малого Та Середнього Бізнесу “єднання”

При залученні партнерів було організовано серію навчальних заходів – п’ять семінарів з питань, які є актуальними в сучасних умовах ведення бізнесу. Більше восьмидесяти ветеранів пройшли це навчання. На сьогодні Асоціація поступово займає позиції обєднуючої сили та лідера спільноти підприємців – ветеранів АТО/ООС. Асоціація – особлива спільнота, що існує на умовах взаємної підтримки, довіри, захисту і вирішення проблем. Відомості про юридичну особу “ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМЦІВ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ”” виробляються, шляхом обробки відкритих даних, які публікуються в державних реєстрах.

Tags:
×